Czy Woodstock odbędzie się w roku 2021?

909

Naturalnie wiele osób było bardzo zawiedzionych, że Woodstock w tym roku się nie odbył. Oczywiście powody, dla których tak się stało są zrozumiałe, ponieważ koronawirus po prostu nie zezwolił na to, aby taka sytuacja miała miejsce. Dlatego też dziś przedstawimy wam za i przeciw, czy woodstock odbędzie się w 2021 roku!

Czy Woodstock odbędzie się w roku 2021?

Jakie są ,,za”?

Przede wszystkim warto jest powiedzieć o tym, że szczepienia ruszają już od stycznia 2021, więc na pewno istnieją duże szanse na to, że uda się ten projekt zrealizować. W końcu sytuacja powoli staje się lepsza, chociaż tak naprawdę nie wiadomo jeszcze, ile ten reżim sanitarny się utrzyma, ponieważ z jednej strony liczba szczepień rośnie, przez co z jednej strony możemy oddychać z ulgą, podczas gdy z drugiej pojawiają się doniesienia o kolejnym szczepie koronawirusa, który być może pokrzyżować plany, które były robione na lato roku 2021.

Przeciw woodstock

Nie da się ukryć, że woodstock stał się głównie działalnością mocno polityczną, z racji tego że mimo iż założenie tej imprezy jest po prostu ,,pobawić się” to Jurek Owsiak coraz bardziej stara się upolitycznić całe przestawienie. Kolejnym minusem woodstocku jest to, że potencjalnie przestępczość na tej imprezie jest bardzo wysoka, nie mówiąc już o wykorzystaniu narkotyków. Naturalnie kolejną kwestią jest to, że przecież jeśli nadal jest pandemia i tak naprawdę nie wiadomo kiedy ona się skończy. Dlatego też trzeba uważać na to, czy na pewno sama pandemia się nie skończy przed planowanym terminem.

Czy warto jest pojechać na woodstock?

Według nas – nie. Istnieje wiele innych imprez, które mają odpowiedni poziom bezpieczeństwa, nie mówiąc już o tym, że grają na nich o wiele ciekawsze zespoły, podczas gdy na Polskim woodstocku istnieje sporo możliwości zrobienia sobie krzywdy.

Kiedy możemy się spodziewać unormowania sytuacji z covid?

Na pewno na to przyjdzie nam zaczekać do roku 2022. Wtedy większość sytuacji związanych z pandemią się unormuje, nie mówiąc o tym, że ciężko będzie wtedy patrzeć już na te wszystkie obostrzenia w normalny sposób, z racji tego że do roku 2022 wszyscy w większości będą już zaszczepieni i tak naprawdę społeczeństwo nabierze odporności – naturalnie problemem mogą tu być inne szczepy covid-19, które jak już wcześniej wspominaliśmy, pojawiły się na północy Wielkiej Brytanii, ale jest spora wątpliwość, że one nam zagrożą.

Źródło : https://blackfriday.net.pl/

Oceń nas!