Oficjalna książka Billie Eilish trafi na półki sklepowe już w maju tego roku!

671

Na tę informację czekali z pewnością wszyscy fani młodej amerykańskiej piosenkarki. Kilka dni temu do mediów trafiła informacja o tym, że w przyszłym miesiącu do sprzedaży trafi pierwsza książka Billie Eilish o tytule “Billie Eilish. O sobie”. Książka według deklaracji ma ukazać się jednocześnie na całym świecie, również w naszym kraju, gdzie wydana zostanie przez Wydawnictwo Sine Qua Non.

Kim jest Billie Eilish?

Billie Eilish Pirate Baird O’Connell, bo tak brzmi jej pełne nazwisko, to  amerykańska piosenkarka i autorka tekstów wykonująca muzykę alternatywną i pop. Mimo tak młodego wieku, bo zaledwie 20 lat, już sięgnęła po tak zaszczytną nagrodę jak nagroda Grammy. Laureatką Grammy była dokładnie 7 razy! Oprócz tego młoda piosenkarka może pochwalić się byciem laureatką trzech MTV Video Music Awards, oraz dwóch MTV Europe Music Awards 2019. Na koniec należy wspomnieć o Apple Music Awards 2019. Dziewczyna urodziła się w Los Angeles. Wychowała się w miejscowym Highland Park. Jej rodzina to nie byle kto, ponieważ możemy wyróżnić w niej zarówno aktorów jak i muzyków.   Naukę muzyki odbywała w domu, aż w ósmym roku życia zaczęła uczęszczać do lokalnego chóru. Zaledwie w wieku jedenastu lat zaczęła pisać swoje pierwsze piosenki. Jej wzorem był starszy brat Finneas O’Connell, który również należy do młodych wybitnych jednostek, ponieważ mając 23 lata może pochwalić się wykonywaniem takich zawodów jak aktor filmowy i telewizyjny, wokalista, gitarzysta, kompozytor muzyczny i autor tekstów piosenek. Jak łatwo zauważyć Billie nie była jedynym muzycznie i artystycznie uzdolnionym dzieckiem w rodzinie. Nasz młoda gwiazda w bardzo krótkim czasie doszła na wyżyny popularności stając się jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd muzyki popularnej. Jej pierwszy album “When We All Fall Asleep, Where Do We Go?” okazał się kasowym hitem, który na dobre utorował ścieżkę kariery młodej amerykanki. 

O czym przeczytamy w książce gwiazdy?

W książce Billie Eilish dzieli się z nami swoim życiem, tym które wszyscy widzimy, życiem gwiazdy, oraz tym którym żyje po zejściu ze sceny. Książka zdecydowanie zadowoli fanów fotografii, ponieważ jest ona przepełniona dotąd niepublikowanymi zdjęciami które ponoć wybierała sama piosenkarka. W ten sposób Billie chce podzielić się ze swoimi niezliczonymi fanami ważnymi momentami swojego życia, a także opowiedzieć historię tego co przeszła młoda dziewczyna która z dnia na dzień z dziewczynki stała się największego formatu światową gwiazdą. 

Oceń nas!